Jarosław Kantor Doradca Rynku Nieruchomości

60-651 Poznań, Szydłowska 1

693 509... 393więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Polecane agencje nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl od 1999 Jarosław Kantor tel. 693 50 93 93

Wyłącznie sprawdzone i osobiście przyjmowane do sprzedaży /najmu/ nieruchomości w Poznaniu poleca Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor, licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 16 373.

Biuro nieruchomości DoradcaRN.pl Nieruchomości Poznań Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor to firma działająca od 1999 roku. Doradzamy w zakresie sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu wszystkim klientom, którzy trafiaja do nas z imiennego polecenia, jak i za pośrednictwem prasy lub Internetu.

Oferujemy całościową obsługę transakcji pośrednictwa w wynajmie oraz sprzedaży mieszkań, domów i innych nieruchomości w Poznaniu i okolicy Poznania.

DoradcaRN.pl poleca wyłącznie sprawdzone nieruchomości. Dzięki wieloletniej pracy i chętnie podejmowanej współpracy z partnerami na poznańskim rynku nieruchomości, zapewniamy wysokie kompetencje i wysoki standard usług oraz konkurencyjne warunki cenowe.

Polecane agencje nieruchomości w Poznaniu wśród nich DoradcaRN.pl od 1999

Ponieważ ukierunkowani jesteśmy na uczciwą, rzetelną i kompleksową usługę, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, w codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocji ofert oraz z wypracowanych kontaktów w branży.

Wszystko to, w połączeniu z najwyższą dbałością o zabezpieczenie transakcji naszych klientów daje nam zadowolenie, satysfakcję z pracy oraz dalsze polecenia od zadowolonych z usług klientów.

DoradcaRN.pl jest jednym z wielu pośredników na konkurencyjnym i wymagającym rynku biur nieruchomości w Poznaniu. Jednak chętnie i bardzo często współpracujemy z innymi dobrymi agencjami nieruchomości w Poznaniu najczęściej z Dom Expert Nieruchomości, ale także z wszystkimi innymi biurami nieruchomości w Poznaniu.

Pośredniczymy w transakcjach najmu, sprzedaży i kupna nieruchomości w Poznaniu i okolicy Poznania. Polecamy szeregowce w Poznaniu i domy szeregowe blisko Poznania.

Dobre biura nieruchomości Poznań DoradcaRN.pli inne agencje nieruchomości

Podobnie jak wiele uznanych agencji nieruchomości, korzystamy z aktualnej wiedzy i doświadczenia kompetentnych radców prawnych, kancelarii notarialnych, doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych, rzeczoznawców, geodetów, architektów i projektantów. W DoradcaRN.pl preferujemy konkretne rozwiązania, dlatego naszym klientom proponujemy zwięzłe, jasne i przejrzyste umowy o pośrednictwo /nie wymagamy umów na wyłączność/ oraz korzystne, elastyczne warunki współpracy.

Polecane biura nieruchomości w Poznaniu. Doświadczony pośrednik pomaga klientom, którzy często trafiają do DoradcaRN.pl z czyjegoś imiennego polecenia.

Dla zakupionymch nieruchomości od ręki oferujemy korzystne ubezpieczenie w Allianz Polska. Ubezpieczenia mieszkań i domów w Allianz - zakupioną nieruchomość możesz już w kancelarii notarialnej ubezpieczyć dzięki współpracy agencji DoradcaRN.pl z Towarzystwem Allianz.

Ubezpieczenia mieszkań, domów oraz sprzedaż nieruchomości w Poznaniu

Agencja nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl od 1999 świadczy usługi w zakresie pośrednictwa sprzedaży /wynajmie/ mieszkań i domów, ubezpieczeń nieruchomości w Poznaniu i okolicy /mieskzania i domy/, a także w zakresie obliczania świadectw energetycznych dla lokali i budynków.

Na sprzedaż tylko sprawdzone przez pośrednika mieszkania w Poznaniu

Sprawdź i przekonaj się, że warto. Oferujemy wieloletnie doświadczenie, unikalne, dedykowane poszczególnym segmentom nieruchomości domeny, słowność, punktualność i partnerskie warunki współpracy.

Profesjonalna obsługa i promocja do sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu oraz nieruchomości /mieszkań i domów/ w okolicy Poznania. .

Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl polecany pośrednik nieruchomości w Poznaniu.

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor DoradcaRN.pl 

Kontakt 693 50 93 93, tel. (61) 622 76 29, faks (61) 622 76 45 .

Warto korzystać z usług zweryfikowanych i legitymujących się państwową licencją pośredników nieruchomości.

3

 

Kontakt

60-651 Poznań,
Szydłowska 1

693 509... 393więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.doradcarn.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 17:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd
 
 

- Wyświetleń w branży Biura nieruchomości: 470418 - Odwiedzin: 46929

Strona jest promowana w portalu Firmy © 2007-22 NNV Sp. z o. o.